o * H e r o i z m i e

Isten, a*ldd meg a Magyart
Patron strony

Zniewolenie jest ceną jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu.* * *

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków * * *


* "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX.


*************************

WPŁATY POLSKI do EU 2014 :
17 mld 700 mln 683 tys. zł.
1 mld 492 mln / mies
40 mln d z i e n n i e

50%
Dlaczego uważasz, że t a c y nie mieliby cię okłamywać?

W III RP trwa noc zakłamania, obłudy i zgody na wszelkie postacie krzywdy, zbrodni i bluźnierstw. Rządzi państwem zwanym III RP rozbójnicza banda złoczyńców tym różniących się od rządców PRL, iż udają katolików

Ks. Stanisław Małkowski

* * * * * * * * *

wtorek, 14 marca 2017

Walka Prezydenta D. J. TRUMPA


https://www.whitehouse.gov/administration/president-trump

Mam tylko nadzieję, że tym razem historia potoczy się inaczej. 55 lat temu, uważam , że niewielu rozumiało o czym mówił JFK. Teraz dzięki internetowi więcej ludzi rozumie o co chodzi i nie pozwolą się już trzymać za mordę. Oby.
Rafał Piotrowski 
Mr Donald Trumf ( trup) ma rację. My Polacy również w tym spisku uczestniczymy. Sam pracuję w korporacji. Rządy państw nas oszukują a wszystko sterowane globalnym spiskiem z USA.Ale o co do końca chodzi ciężko powiedzieć. Pewnie chodzi o to że trzeba ze zwykłych ludzi uczynić niewolników. będziemy w pocie czoła zapierniczac za Michę ryżu.

Brak komentarzy: